דוד מזרחי ושות'- תובענות יצוגיות

משרד עו"ד דוד מזרחי ושות' מתמחה בתובענות ייצוגיות. אנו נוגעים בתחומים מגוונים ומייצגים לקוחות המעוניינים לתבוע חברות, גופים מסחריים ורשויות מדינה, בשם עצמם ובשם קבוצת תובעים מקרב הציבור.

איננו נרתעים ממאבק צודק נגד גופים רבי עוצמה במשק. לזכותנו הישגים רבים בתחום התובענות הייצוגיות תוך התמחות בתביעות כנגד יצרני רכב בינלאומיים ויבואנים, תביעות בנושאי צרכנות, תקשורת, בנקאות ועוד.

 כתוצאה מתובענות שנוהלו על ידנו, הושגה לציבור תועלת ניכרת הנאמדת בכ-200 מליון ש"ח במצטבר, והתובעים היצוגיים עצמם זכו לגמול כספי נאות.

המשרד ביצע עשרות שיתופי פעולה עם עורכי דין אשר קידמו באמצעותנו תביעות יצוגיות שהופנו אליהם.

מגיע לך הטוב ביותרבין אם נפגעת אישית, או שאתה עו"ד שמעוניין בסיוע בייצוג

תובענות ייצוגיות- פסקי דין

 משרדנו השיג מספר רב של פסקי דין הכוללים פיצוי כספי נאות הן עבור התובעים  שפנו אלינו והן עבור עבור הציבור שנפגע במקביל. מדובר בפסקי דין כנגד גופים מסחריים ומוסדות מסחריים חזקים ביותר, אשר גרמו עוול לצרכנים, בין אם שיווקו רכב עם תקלה סדרתית, מוצר פגום, או שירות מקפח. 

בין השאר,  השגנו פסקי דין ופיצויים גדולים מחברות רכב כמו פורד, פולקסוואגן, סובארו, יונדאי ועוד, וכן מחברות מסחריות כמו לאומי קארד, LG ועוד.

להלן מספר דוגמאות לפסקי דין משמעותיים:

כיצד מקדמים תביעה יצוגית?

אם נתקלת במצב בו חברה גדולה עשתה לך עוול, ישנו סיכוי רב שהעוול הזה נעשה למספר רב של צרכנים, שנפגעו ממש כמוך. בהליך של תביעה יצוגית התובע הופך לנציגם של כל הצרכנים שנפגעו, ובעצם תובע את החברה בשם כולם. בשל כך, במידה והתביעה מצליחה, זוכה התובע לגמול מיוחד מטעם בית המשפט.

לא רק אזרחים פונים אלינו, גם עורכי דין אשר נחשפו למקרים בהם יש צורך להגיש תביעה יצוגית יכולים לפנות למשרדנו על מנת ליצור הסכם לשיתוף פעולה ואנו נקדם את ההליכים. 

המדריך הבא יענה על השאלות שמתעוררות, תוך סקירת ההליך כולו.